KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6561602
nr 656 1602
Blandteknik
Sign, 1800-tal, 45x72
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 september 2010
kl 18:11:16
9/9 00:26:22
Signe Persson-Melin (f. 1925)